Możliwość przemieszczania się z ofertą produktów i usług i praktycznie nieograniczone możliwości ich zaprezentowania to wyższe prawdopodobieństwo pozyskania większej liczby klientów, a tym samym osiągnięcia finansowego sukcesu. Zaprezentować i sprzedać w taki sposób można już niemal wszystko: od jedzenia, poprzez ubrania, aż po konta bankowe i pożyczki. Nasza firma produkuje różnego typu przyczepy handlowe dla wielu branż, miedzy innymi: gastronomicznej, wędliniarskiej, odzieżowej, reklamowej, spożywczej, finansowej i wielu innych. Nasze produkty to także pojazdy ekspozycyjne. Konstruujmy także pawilony, hale i biura. Wykonujemy wiele innych realizacji według indywidualnego życzenia klienta.

 

Wykonujemy przyczepy do sprzedaży:

- lodów

- kawy/herbaty

- mięs/wędlin

- pieczywa

- ryb, nabiału

- pizzy

- ubrań

- gastronomiczne

- ekspozycyjne

- handlowe

- pawilony

- hale

- biura

 

oraz wiele innych według życzenia klienta.

 

Przyczepy robione przez naszą są firmę homologowane.

Przyczepy handlowe 

Realizacje

Przykładowe realizacje

Istnieje możliwość zamówienia przyczepy:

 

- jednoosiowej niehamownej w kategorii lekkiej DMC 750 kg; 

- hamownej DMC 750 kg (lekka)

- jednoosiowej hamowej DMC do 3,5 t

- dwuosiowej DMC do 3,5 t

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Przyczepy z homologacją