Przyczepy gastronomiczne 

Posiłki, które można spożyć przy ulicy, w drodze do i z pracy, w przerwie obiadowej czy późnym wieczorem w trakcie plenerowej imprezy, nie kojarzą się już z podrzędnymi daniami serwowanymi ze skleconej naprędce, obskurnej budki. Coraz powszechniejsze i coraz bardziej popularne i modne food trucki, czyli po prostu przyczepy do gastronomii oferują bowiem zróżnicowane i smaczne, a często także tanie i zdrowe posiłki.  

Dobrze wyposażona, oferująca świeże, przygotowywane przy kliencie posiłki przyczepa gastronomiczna jest odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie na miejski styl życia. Mobilni sprzedawcy posiłków w znaczny sposób obniżają koszty związane z prowadzeniem działalności. Nie płacą czynszu za lokal, mogą łatwo zmienić lokalizację, jeśli dotychczasowa okaże się mało dochodowa.

Nasze przyczepy do gastronomii wykonywane są z płyty warstwowej, dzięki czemu są lekkie. Każda z przyczep posiada niezbędną homologację i wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa dla urządzeń grzewczych i elektrycznych. 

 

W zależności od życzeń klienta przyczepa gastronomiczna może zawierać: 

- zabudowę meblową w postaci półek, blatów, szafek,

- kącik sanitarny, w skład którego wchodzą zlewozmywaki, pompy, zbiorniki, podgrzewacz,

- instalację elektryczną,

- instalacje wodno-kanalizayjne,

- przyłącza z licznikiem zabezpieczającym,

- gniazda,

- oświetlenie halogenowe,

- szafkę odzieżową,

- lady,

- rożna, opiekacze, frytkownice

- reklamę.

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Przyczepy z homologacją